El Diego

| Dodano: 14 marzec 2016 | Dodana przez: maciej

Share

Okładka

Twoja ocena

Autobiografia jednego z największych piłkarzy wszech czasów - Diego Armando Maradony. To opowieść biednego chłopaka z argentyńskich slumsów, który stał się legendą najbardziej popularnego sportu, czyli piłki nożnej. Postać wielce kontrowersyjna, która oprócz świetnego talentu do sportu, brał również narkotyki i przez wiele osób kojarzony z włoską mafią.

Dostępna w

Opinie o: "El Diego"

Nowa opinia

Recenzje dla: "El Diego"

El Diego, czyli czy naprawdę powiedział nam wszystko?

I to nie tylko przez wzgląd na jego bramkę zdobytą tzw. „ręką Boga” w meczu ćwierćfinałowym z Anglią podczas Mistrzostw Świata w 1986r. w Meksyku. Znienawidzony przez wielu, kochany przez wszystkich. Ogromny talent do kopania piłki, trofea, pobite rekordy, sława, pieniądze. Z drugiej strony latynoski charakter, cięty język, wielka presja oraz narkotyki. Połączenie tych światów narodziło sporo kontrowersji wokół tego człowieka. Wychowany w biednej argentyńskiej dzielnicy Buenos Aires – Villa Fiorito. Jak dla...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy