Marzenie znachorki

| Dodano: 29 luty 2016 | Dodana przez: Aga Pietruszewska

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka dostępna także jako e-bookPiąty tom urzekającej sagi o znachorce, która podbiła już serca wielu czytelników na całym świecie!Jesienią 1191 roku Tomasz, syn Marty, pozbawiony złudzeń wraca z wyprawy krzyżowej. Ale w ojczyźnie także nie zaznaje spokoju, ponieważ w Marchii Miśnieńskiej panuje okrutny Albrecht. Książę atakuje swego brata Dytryka, u którego boku Tomasz walczył w Ziemi Świętej. W tej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak tylko ponownie sięgnąć po broń. Szanse na zwycięstwo są małe, dlatego Dytryk zmuszony jest zawrzeć taktyczny sojusz z landgrafem Turyngii. W zamian za jego wsparcie ma się zaręczyć z córką landgrafa. Jest to wysoka cena, bowiem Dytryk od dawna potajemnie kocha Klarę, córkę Marty...

„Sabine Ebert stworzyła w swoich powieściach fascynujący świat, który wciągnie cię bez reszty, a losy Marty i pozostałych bohaterów śledzić będziecie z zapartym tchem".

Schreib-Lust.de

„Saga o znachorce to oparta na rzetelnych badaniach opowieść o historii Niemiec pod koniec dwunastego wieku, o odwadze zwykłych ludzi i o ich nadziei na lepsze życie".

Deutsche Presse-Agentur GmbH

Dostępna w

Opinie o: "Marzenie znachorki"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku