Ruiny przeszłości

| Dodano: 29 luty 2016 | Dodana przez: Aga Pietruszewska

Share

Okładka

Twoja ocena

Kolejny mistrzowsko skonstruowany bestseller „The New York Times"!1943: Wśród idyllicznych wzgórz na południe od Florencji mieszka rodzina Rosati, włoski ród szlachecki, którego członkowie wierzą, że mury wiekowej rezydencji ochronią ich przed wojną pustoszącą całą Europę. Życie osiemnastoletniej Cristiny upływa więc w spokoju i radości. Ale wraz z przybyciem dwóch żołnierzy, Włocha i Niemca, sielankowy nastrój zostaje zburzony na zawsze. Cristiną zaczyna się interesować młody niemiecki porucznik, naziści coraz śmielej nadużywają gościnności gospodarzy, a niegdysiejsze sanktuarium Rosatich powoli staje się ich więzieniem.

1955: Serafina Bettini, piękna funkcjonariuszka wydziału dochodzeniowego florenckiej policji, zmaga się z własnymi demonami – wspomnieniami wojennymi. Ale gdy zostaje jej przydzielone makabryczne śledztwo w sprawie seryjnego zabójcy, który z zimną krwią morduje ostatnich pozostałych przy życiu członków rodziny Rosati, musi jeszcze raz spojrzeć w przeszłość i zagłębić się w tragiczną historię ofiar, jak również stawić czoło swoim własnym traumatycznym przeżyciom.

„Arcydzieło...Niesamowita lektura, która przeniesie tak długoletnich fanów, jak i nowych miłośników w przeszłość do jednego z najbardziej burzliwych okresów w historii Włoch".

Bookreporter

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Ruiny przeszłości"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku