Wydobyć z niepamięci

| Dodano: 18 luty 2016 | Dodana przez: recenzentkania

Share

Okładka

Twoja ocena

„Wydobyć z niepamięci” to powieść, którą Autor określa w krótki sposób: Stop! Kumulacja nadzwyczajna uczuć, wrażeń i wydarzeń!

Książka skierowana do tych, którzy mięli szczęście kiedyś kochać innego człowieka. Może stracili tę osobę, a może zwyczajnie zapomnieli o niej w natłoku spraw codziennych. To chwilowy powrót do czasów naszego szkolnego mundurka, kiedy chłopcy nosili jeszcze w tornistrze generalskie lampasy czy też buławy marszałkowskie, a dziewczęta za wszelką cenę chciały być tak piękne jak Brigitte Bardot czy Claudia Cardinale. Autor zaprasza nas do spaceru po młodzieńczych miłostkach każdego z nas, większych czy też malutkich, spełnionych w latach następnych czy też na zawsze odstawionych do sfery pożółkłych wspomnień. Każdemu chyba z nas coś pozostało w pamięci z tamtych pierwszych wzruszeń, zauroczeń płcią przeciwną, wspomnienie dziewczęcego warkocza koleżanki z sąsiedztwa, czyjeś cudowne oczy i głos niczym u Franka Sinatry. Teraz, kiedy być może już daleko jesteśmy od czasów tej szalonej młodości, można chociaż popatrzeć do tyłu, za siebie, odkurzyć fotografie i listy z dawnych lat, wspomnieć dobre czasy, bo te złe pamięć sama odrzuciła…! Jaki piękny i kolorowy, jakże pachnący był wtedy świat, kiedy wszelkie przeszkody pokonywało się bez zastanowienia, przecież to było dla niej, dla niego, tak miało wyglądać nasze życie!

Źródło: http://www.ebooki123.pl/wydobyc-z-niepamieci_p509 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Wydobyć z niepamięci"

Opinia

:)

Awatar użytkownika

Przeczytana powieść to kawałek życia, gdzie drugi człowiek odsłania część swojej duszy, wtrąca tam rzeczy widziane i słyszane przez siebie i swoich najbliższych, kreuje nową rzeczywistość i nową wartość.

Tę książkę zwyczajnie trzeba przeczytać!

18 luty 2016 14:02

Nowa opinia

Recenzje dla: "Wydobyć z niepamięci"

Nabyć, przeczytać, podpowiedzieć innym!

Już nie musisz oglądać setek czy tysięcy odcinków seriali telewizyjnych, by dotrzeć do prawdziwej miłości, usłyszeć o możliwych powiązaniach przestępczych osób z sąsiedztwa, dowiedzieć się o zagrożeniach, o których nigdy nie dowie się zwykły śmiertelnik, o problemach młodych ludzi, wchodzących w wiek dojrzały! Powieść „Wydobyć z niepamięci” to realna alternatywa dla serialu telewizyjnego, skondensowana pigułka ludzkich uniesień, nieszczęść i prozy dnia codziennego. Zobacz, przeczytaj, pomyśl o tym,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl