Życie i zdrowie masz tylko jedno

| Dodano: 16 luty 2016 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

„Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który wniesie wiele nowych wartości do twojego życia. Violetta Wróblewska – psycholog, trener rozwoju osobistego, psychocoach i nauczyciel akademicki, popularyzatorka zdrowych stylów życia, twórczyni psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego – w przystępny dla czytelnika sposób przedstawia recepty na to, jak zacząć świadomie i dobrze kierować swoim życiem. Jak pozbyć się nabytych przekonań, jak zmieniać siebie, ale również jak pokochać siebie, by pokochać innych. W 34 rozdziałach pisze m.in. o tym, jak na nasze życie wpływa gniew, jak wpływają różne emocje, jak odkryć swoją misję życiową, jak nadać życiu głębszy sens, jak realizować marzenia, mieć satysfakcjonującą pracę czy w jaki sposób się odżywiać, by zachować zdrowie na długie lata. Nie zapomina także o tym, że sama przez wiele lat uczyła się rozpoznawać swoje potrzeby i zmieniała swoje życie na lepsze poprzez szereg nowych rzeczy: taniec, medytację, jogę, zmianę żywienia. „Zdrowie i życie masz tylko jedno” to poradnik, który pomoże ci zrozumieć samego siebie. Za pomocą ćwiczeń dosięgniesz głębszej warstwy swojego „ja”, a to uczyni cię bardziej świadomym i lepszym człowiekiem.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno_p524 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Życie i zdrowie masz tylko jedno"

Opinia

Polecam

Awatar użytkownika

Mam 68 lat. Jestem aktywną kobietą. Mam wiele pasji życiowych. Bardzo lubię uczęszczać na Uniwersytet III Wieku. Znalazłam w tej książce wiele ciekawych i przydatnych do prowadzenia dobrego życia informacji, jak dbać o swoje zdrowie, jak się odżywiać, przykłady prostych ćwiczeń fizycznych opartych na jodze oraz wiele ciekawych porad psychologicznych, jak być optymistycznie nastawioną do życia mimo upływającego czasu. Myślę, że książka będzie przydatna dla osób w każdym wieku, które chcą zadbać o siebie.

21 luty 2016 14:44

Nowa opinia

Recenzje dla: "Życie i zdrowie masz tylko jedno"

Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać... sięgnij po książkę V. Wróblewskiej

Kiedy myślisz, że nic ci w życiu nie wychodzi lub jakąś dziedzina życia ciągnie cię w dół, ponieważ nie potrafisz nic w tej kwestii zmienić, czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej – psycholog, trenera rozwoju osobistego, coacha i nauczyciela akademickiego – „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. To poradnik, w których znajdziesz mnóstwo porad, jak zmienić swoje życie na lepsze. To także książka obdarzona niezwykle pozytywną energią – dzięki zawartym w niej ćwiczeniom, pozwala na lepsze poznanie samego...

Wejrzenie w siebie

Podejmowane przez nas decyzje często świadomie eksploatują nasze siły, a cel który nam przyświeca – więcej mieć, zdaje się być bezwartościowy dopiero wówczas, kiedy utraconego zdrowia nie są w stanie nam przywrócić już żadne pieniądze. Już dawno naukowcy doszli do wniosku, iż zdrowie to nie tylko brak choroby. Stawiając na holistyczne rozumienie tego pojęcia i takie samo traktowanie ciała człowieka, dostrzec możemy, iż jesteśmy tak naprawdę złożonym systemem, którego wszystkie części nierozerwalnie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl