Teoria przeciwieństw

| Dodano: 16 luty 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Teoria przeciwieństw jest pierwszą teorią w której, w odniesieniu do obecnie znanych teorii, przedstawiona została koncepcja przestrzeni a dokładnie dwóch przeciwnych przestrzeni i ich graficzna prezentacja. Autor odkrywając układ początkowy wszystkiego i proces tworzenia się z niego naszego wszechświata, jako dwa jego podstawowe elementy przedstawił przestrzeń antygrawitacyjną i przestrzeń grawitacyjną. Określając istotę i budowę obu przeciwnych przestrzeni, zgodnie z prawem przeciwieństw, przestrzeń antygrawitacyjną uznał za przestrzeń niematerialną a przestrzeń grawitacyjną za przestrzeń materialną. Przestrzenie te, zgodnie z teorią, przesunięte są względem siebie o kwant odległości. Dalsze szczegółowe badanie obu przestrzeni, jak twierdzi autor, wymaga techniki 3d w połączeniu z animacją. Ponadto sugeruje, że przestrzeń antygrawitacyjna jest poszukiwaną obecnie przez świat nauki ciemną energią a przestrzeń grawitacyjna poszukiwaną ciemną materią.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/teoria-przeciwienstw_p522 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Teoria przeciwieństw"

Opinia

Ciekawa teoria

Awatar użytkownika

W znanych obecnie teoriach próbujących opisać istotę naszego Wszechświata i jego początki twórcy tych teorii nie uwzględnili w nich nicości. Autor Teorii przeciwieństw (137) uważa to za główną przyczynę braku pełnej akceptacji a często wręcz negacji Teorii Wielkiego Wybuchu czy różnych wersji Teorii strun czy innych.  Sam w swojej teorii odkrywając układ początkowy, z którego powstało wszystko, na początku swoich poszukiwań uwzględnił nicość określając jednocześnie jej znaczenie w powstaniu i trwaniu naszego wszechświata. Nicość umożliwiła mu odkrycie fundamentalnego przeciwieństwa i sformułowanie Prawa przeciwieństw, które legło u podstaw powstania wszechrzeczy i ich trwania. Doprowadziło do odkrycia układu początkowego wszystkiego. Zaskakujące jest to, że nieistniejąca nicość okazała się jednym z fundamentalnych czynników, dzięki któremu powstał nasz wszechświat. Można przyjąć w świetle teorii, że nicość odpowiada za powstanie przestrzeni antygrawitacyjnej i antymaterii jako przeciwieństwa do przestrzeni grawitacyjnej i materii.

4 kwiecień 2016 08:41

Nowa opinia

Recenzje dla: "Teoria przeciwieństw"

Teoria oparta jest na sformułowanym Prawie przeciwieństw

  Autor  realizując główny cel teorii tj. odkrycie układu początkowego wszystkiego przedstawił, co było niezbędne, istotę podstawowych oddziaływań w naszym wszechświecie. Na drodze jednego z eksperymentu myślowego odkrył istotę oddziaływań słabych w jądrze każdego atomu a także sformułował prawo tworzące te oddziaływania, które określił jako Prawo całości. Stosując prawo przeciwieństw odkrył oddziaływanie elementarne i oddziaływanie zespolone jak i antyoddziaływanie zespolone oraz przedstawił...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl