Futbol i cała reszta

| Dodano: 31 styczeń 2016 | Dodana przez: maciej

Share

Okładka

Twoja ocena

To fikcyjna opowieść o kilku chłopcach z małego miasta Czeladź. Pokazuję ich życie zaczynając od trudnego dzieciństwa w komunistycznym systemie aż po stanie się dorosłym. To książka o przyjaźni, trudnym wychowaniu, szkole, pierwszych dziewczynach i imprezach. A wszystko to, łączy pasja chłopców czyli piłka nożna.

Dostępna w

Opinie o: "Futbol i cała reszta"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Futbol i cała reszta"

Futbol i cała reszta czyli po prostu tak było.

Jednak pewną satysfakcję i chęć przeczytania „Futbol i reszta” miałem od początku – to była pierwsza nagroda z jakiegokolwiek konkursu internetowego. Uwierzyłem, że jednak się da ! Wystarczyło odpowiedzieć na trzy krótkie pytania. A co mi szkodzi, pomyślałem. Książek nigdy za wiele, a nawet jak będzie mało interesująca to przynajmniej powiększy moją kolekcję, która z miesiąca na miesiąc staje się co raz większa i różnorodna. (szpaner :)) Mimo, że akcja rozpoczyna się w 1982 roku (dopiero jedenaście...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy