Nowy car

| Dodano: 21 styczeń 2016 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Dostępna także jako e-book
Najbardziej aktualna biografia jednego z największych przywódców współczesnego świata!
Jej autor, Steven Lee Myers, reporter „The New York Times”, od 2002 roku przez ponad siedem lat z przerwą mieszkał w Rosji, gdzie był korespondentem zagranicznym podczas rządów Władimira Putina i bezpośrednim świadkiem wielu zdarzeń opisanych w tej książce.
Nie pierwsza, ale z pewnością najpełniejsza biografia Władimira Putina, jednego z najbardziej tajemniczych światowych przywódców. Autor śledzi jego losy od pozbawionego wygód dzieciństwa, przez awanse w hierarchii KGB, aż do pełni władzy. Towarzyszące jego karierze wydarzenia, takie jak zamach 11 września, wojna w Gruzji w 2008 roku, aneksja Krymu w 2014 roku czy też wciąż trwający konflikt na Ukrainie, zostały ukazane z zupełnie nowej perspektywy, co jest bezsprzecznie ogromną zaletą książki. Wyważona i wyczerpująca, napisana z wielkim rozmachem, poparta bogatym materiałem źródłowym i niezwykle przystępna – ta książka to gratka dla każdego, kto interesuje się najnowszą historią świata.

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Nowy car"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl