Jak to robią single

| Dodano: 21 styczeń 2016 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Niezwykle zabawna i brutalnie szczera opowieść o świecie samotnych kobiet szukających miłości.

12 lutego polska premiera ekranizacji inspirowana powieścią z Dakotą Johnson, znaną z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya, oraz Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson!

W pewien rześki październikowy poranek Julie Jensen, trzydziestoośmiolatka pracująca w dużym nowojorskim wydawnictwie, w drodze do pracy odbiera histeryczny telefon od swojej przyjaciółki Georgii. Załamana po odejściu męża do młodej instruktorki samby Georgia namawia niechętną z początku Julie do zorganizowania babskiej imprezy ze znajomymi singielkami, by mogła sobie przypomnieć, dlaczego tak fajnie jest być wolną.
Ale wieczór, który zapowiadał się przyjemnie, staje się dla Julie sygnałem ostrzegawczym. Okazuje się bowiem, że jej wolne przyjaciółki wcale nie są takie szczęśliwe: Julie, mając dość frustracji i rozczarowań towarzyszących życiu singielki na Manhattanie, rzuca pracę i wyrusza w podróż, żeby dowiedzieć się, jak radzą sobie samotne kobiety w innych krajach.

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Jak to robią single"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl