Trudne życie seksoholika

| Dodano: 7 styczeń 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Bohater tej powieści żył w trudnych latach wojny i okresu powojennych wyrzeczeń. Stał się seksoholikiem, nieustannie poszukującym „pomocy” kobiet, nie tylko dlatego, że miał takie, „ponadnormatywne” potrzeby. Sprzyjał temu również ten czas – czas zagrożenia, nadmiernego wysiłku, braku spokojnego odpoczynku i rozrywki. Seks stawał się w tych warunkach podstawową formą nie tylko fizycznego odprężenia, ale także drogą ucieczki w inny świat, lepszy, bardziej serdeczny i przyjacielski.
Bezpruderyjne opisy seksualnych zbliżeń bohatera i jego licznych i stale zmieniających się partnerek są podstawową warstwą tematyczną tej książki. Zbliżenia te powstają na konkretnym tle historycznym, w konkretnych warunkach i otoczeniu. Inicjatywa tych zbliżeń w równym stopniu wynika z aktywności bohatera, jak i z otwartych lub ukrywanych seksualnych potrzeb jego partnerek. Czasem jest też następstwem niezależnych od nich okoliczności.

Seks uprawiany przez bohatera powieści nie jest jednak ani nadmiernie brutalny, ani też nie odbiega od tego, co większość Czytelników zna z własnych doświadczeń, z marzeń, lub z obserwacji otoczenia. Dorosły Czytelnik nie powinien więc znaleźć w tym opowiadaniu niczego, co odbierze mu pozytywny stosunek do seksu.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/trudne-zycie-seksoholika_p496 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Trudne życie seksoholika"

Opinia

Seksoholik znaczy chory na seks

Awatar użytkownika

To taka opowieść o fantazjach erotycznych przeciętnego mężczyzny w Polsce. Akcja dzieje się w przeszłości ma wymiar taki trochę retro a wiadomo że dawniej w trakcie wojny i po niej seks był tematem tabu dużo więcej jak obecnie to też mógł budzić większe podniecenie. W dzisiejszych czasach to już nie jest tak frapujące. Tym nie mniej książka może pobudzać erotycznie i można ją przeczytać ale wielkich oczekiwań bym nie miał.

26 styczeń 2016 17:42

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl