Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera

| Dodano: 18 listopad 2015 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera.”, podzielona została na trzy części. Książka uświadomi nam dlaczego Ameryka jest supermocarstwem i co oferuje światu, przedstawi przekrój ludności USA, i zapozna z klasyfikacją 10 najlepszych miast do osiedlenia. Richard Lupa stworzył ranking uprzednio poznając wskazywane miejsca i biorąc pod uwagę takie kryteria jak: klimat, ekonomia, ceny domów, szkoły i edukacja, tłok na drogach, kultura i rekreacja oraz przestępczość w poszczególnych regionach.

Richard Lupa „Naszą Amerykę” przedstawia z punktu widzenia polskiego emigranta. Obecnie autor mieszkający na stałe w Kalifornii na przedmieściach San Diego, posiada w Escondido firmę sprzedającą nieruchomości na terenie całej Kalifornii oraz zajmującą się budownictwem i prowadzi biuro podróży Amepol, specjalizujące się w rejsach morskich po całym wiecie, wyjazdach do USA, oraz wycieczkach do San Diego.

Źródło: empik

Dostępna w

Opinie o: "Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera"

Opinia

polecam

Awatar użytkownika

"Nasza Ameryka" to po prostu SUKCES PO AMERYKAŃSKU

Jest popularne powiedzenie w Ameryce „Work smarter not harder” Pracuj mądrze a nie ciężko” inaczej tłumacząc „Pracuj głową a nie mięśniami” Można podać tutaj tysiące przypadków gdzie ludzie o podobnych zdolnościach i umiejętnościach dochodzą do różnych rezultatów. Jedni całe życie ciężko pracują i ledwo im starcza na utrzymanie, a inni wybierają inną drogę i podejmując niewielkie ryzyko żyją dostatnie i wygodnie nie tylko z codziennej pracy ale również z mądrego inwestowania. Oczywiście nie jest to takie proste szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy jesteśmy zalewani tysiącami różnych ofert i obietnicami zarobienia milionów na różne sposoby. Dlatego trzeba być ostrożnym i zawsze sprawdzić jak inni to osiągają. I tutaj przykłady i statystyki są bardzo pożyteczne bo one nie kłamią i są oparte na już istniejących faktach. Jak podają statystyki 70% milionerów w Ameryce dorobiło się na nieruchomościach. Jest to stosunkowo prosty sposób ale wymaga doświadczenia albo pomocy wykwalifikowanych brokerów znających się nie tyle na sprzedaży co na inwestowaniu w nieruchomości.

11 grudzień 2015 13:13

Nowa opinia

Recenzje dla: "Nasza Ameryka. Najlepsze miasta do osiedlenia. Przepis na milionera"

Czas na emigrację?

„Wszyscy mówią mi: spakuj torby i jedź / Wyjedź z nami bo tam / Nim obejrzysz się znajdziesz wyśniony raj / Będziesz tam żył jak pan” – tak śpiewał solista zespołu Boys, ale nawet jeśli nie gustujemy w tego rodzaju muzyce, to w jednym miał rację. W Ameryce można znaleźć ów wyśniony raj, „Ziemię obiecaną”, tam możliwa jest przysłowiowa kariera „od pucybuta do milionera”, jednak do tego potrzebna jest ciężka praca. I wybór właściwego miejsca, by zacząć realizować ten amerykański sen… Gdzie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl