End of Watch

| Dodano: 12 pażdziernik 2015 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

W pokoju numer 217 Klinki Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu coś się przebudziło. Coś złego.

Brady Hartsfield, sprawca Masakry Mercedesem podczas której zginęło osiem osób a wiele zostało poważnie rannych, od pięciu lat przebywa w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Według lekarzy mało prawdopodobny jest powrót do zdrowia. Śliniący się i gapiący martwym wzrokiem Brady tak naprawdę jest w pełni świadomy a dodatkowo posiada nową, śmiertelną moc pozwalającą mu siać niewyobrażalne spustoszenie nie wychodząc nawet ze szpitalnego pokoju.

Emerytowany detektyw Bill Hodges, niezwykły bohater „Pana Mercedesa” oraz „Znalezione nie kradzione” prowadzi obecnie agencję detektywistyczną wraz ze swoją partnerką, Holly Gibney, która raniła Hartsfielda powodując u niego uraz mózgu. Brady to pamięta. Gdy Bill i Holly pojawią się na miejscu morderstwa-samobójstwa powiązanego z Masakrą Mercedesem, zostaną wciągnięci w najniebezpieczniejszą z ich dotychczasowych spraw, której stawką będzie nie tylko życie ich, ale również przyjaciół Hodgesa, Jerome’a Robinsona i jego nastoletniej siostry Barbary. Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego przyjaciołach, ale na całym mieście.

W „End of Watch” Stephen King doprowadza trylogię Hodgesa do całkowicie przerażającego zakończenia łącząc detektywistyczną literaturą „Pana Mercedesa” i „Znalezione nie kradzione” z nadnaturalnym suspensem będącym jego znakiem rozpoznawczym. Efektem tego jest wytrącające z równowagi spojrzenie w ludzką bezbronność i całonocna rozrywka.

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "End of Watch"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl