Więcej sekretów umarlaków

| Dodano: 19 sierpień 2013 | Dodana przez: paulinna

Share

Okładka

Twoja ocena

Światowej sławy archeolog, Jonathan Gray, natknął się na coś, co nim bardzo wstrząsnęło, mianowicie całą masę rzeczy, które nie powinny istnieć! Niestety nie znajdowały się one w jednym miejscu, ale istniał do nich „globalny wzór”. To niezgłębione tajemnice, które z wielu powodów nie mogły dotąd wyjść na światło dzienne. Dlaczego osławiona Instytucja Smithsonian nadal ukrywa wszelkie dowody na wysoki poziom rozwoju amerykańskich kultur? Dowody na starożytne podróże różnych cywilizacji do Ameryki Północnej, czy też dowody na istnienie ras gigantów, które zamieszkiwały Amerykę?

To najbardziej niezwykła książka z zakresu archeologii jaką mogłeś kiedykolwiek mieć w swoich rękach. Tą książką jest "Więcej sekretów umarlaków" (oryginalny tytuł: More Dead Men's Secrets).

Źródło: http://www.ebooki123.pl/wiecej-sekretow-umarlakow_p260 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Więcej sekretów umarlaków"

Opinia

Poszukiwacze zaginionej arki

Awatar użytkownika

Sensacje ze stanowisk archeologicznych na całym świecie. Intrygujące rewelacje na temat historii ludzkości. Przyznam się szczerze że się z wnioskami autora nie zgadzam ale musiałem przeczytać aby się ustosunkować.Ciekawa książka dla poszukujących prawdy.

11 grudzień 2013 13:45

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl