Opinie o książce: "OOBE Drugie życie poza ciałem"

Okładka
Robert Noble – jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji człowieka. Wychodzeniem z ciała (OOBE) zainteresował się w wieku 11 lat, po przeczytaniu trylogii książek Roberta Monroe’a. Od tamtej pory Robert całą uwagę skupił na osiągnięciu perfekcji w dokonywaniu OOBE. Odniesiony sukces w praktyce, sprawia, że niniejsza publikacja scala szereg doświadczeń związanych z wychodzeniem z ciała na przestrzeni wielu lat. Coraz większe zainteresowanie tematem wychodzenia z ciała i rosnąca popularność Roberta...

Opinia

Praktyk

Awatar użytkownika
Patryk Misterski
(anonimowy)

Czytałem i wydaje mi się że jest to w pełni bezpieczne jeśli zastosujemy się do zaleceń autora. On sam przeżywa to przez tyle lat i jakoś daje radę. Uważam, że niebezpieczeństwo jest wtedy gdy sami na to pozwolimy.

7 marzec 2021 12:35

Opinia

Konkretny poradnik

Awatar użytkownika
David
(anonimowy)

Czytałem i jestem pod wrażeniem w jak przystępny sposób Noble opisuje zagadnienie OOBE. Prostym językiem, podając proste metody abyśmy sami mogli zacząć własną praktykę. Co mi się najbardziej podobało to podejście autora, który niczego nie narzuca. W sposób racjonalny i krytyczny podchodzi do zagadnienia nie robiąc z siebie żadnego guru. Jak dla mnie świetna książka, godna polecenia.

9 wrzesień 2019 21:26

Opinia

ryzyko

Awatar użytkownika
Szymon Jorcz
(anonimowy)

Chyba zbyt ryzykowne jak dla mnie, dużo się naczytałem o skutkach ubocznych choć może... Jest ktoś kto czytał, zastosował się, zrelacjonuje?

6 styczeń 2017 20:35

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl