OOBE Drugie życie poza ciałem

| Dodano: 11 maj 2015 | Dodana przez: honorata

Share

Okładka

Twoja ocena

Robert Noble – jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji człowieka. Wychodzeniem z ciała (OOBE) zainteresował się w wieku 11 lat, po przeczytaniu trylogii książek Roberta Monroe’a. Od tamtej pory Robert całą uwagę skupił na osiągnięciu perfekcji w dokonywaniu OOBE. Odniesiony sukces w praktyce, sprawia, że niniejsza publikacja scala szereg doświadczeń związanych z wychodzeniem z ciała na przestrzeni wielu lat.

Coraz większe zainteresowanie tematem wychodzenia z ciała i rosnąca popularność Roberta Noble, doprowadziły do powstania niniejszej książki. która przeznaczona jest dla osób, chcących zacząć opuszczać swoje ciało, jak również dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania.

Niniejszy przewodnik jest kwintesencją wiedzy Roberta Noble, pochodzącej z różnych źródeł, jak również eksperymentów wypływających z własnej inicjatywy. W konsekwencji daje możliwość dużego zaoszczędzenia czasu na poszukiwaniach odpowiedzi na stopniowo pojawiające się pytania, jak również prowadzi krok po kroku przyszłego Podróżnika Astralnego.

Z całą pewnością będzie również ciekawą lekturą dla osób, które mają już doświadczenie w tematyce OOBE.

Właściwym wydaje się tu umieszczenie wypowiedzi Roberta na pytanie, dlaczego warto wychodzić z ciała? … „Aby w pełni żyć”.

Źródło: http://www.illuminatio.pl/ksiazki/oobe-drugie-zycie-poza-cialem/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "OOBE Drugie życie poza ciałem"

Opinia

Praktyk

Awatar użytkownika

Czytałem i wydaje mi się że jest to w pełni bezpieczne jeśli zastosujemy się do zaleceń autora. On sam przeżywa to przez tyle lat i jakoś daje radę. Uważam, że niebezpieczeństwo jest wtedy gdy sami na to pozwolimy.

7 marzec 2021 12:35

Opinia

Konkretny poradnik

Awatar użytkownika

Czytałem i jestem pod wrażeniem w jak przystępny sposób Noble opisuje zagadnienie OOBE. Prostym językiem, podając proste metody abyśmy sami mogli zacząć własną praktykę. Co mi się najbardziej podobało to podejście autora, który niczego nie narzuca. W sposób racjonalny i krytyczny podchodzi do zagadnienia nie robiąc z siebie żadnego guru. Jak dla mnie świetna książka, godna polecenia.

9 wrzesień 2019 21:26

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl