Fizyka duszy

| Dodano: 4 maj 2015 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Czym jest śmierć? Pytanie z pozoru łatwe: śmierć to koniec życia, kres istnienia. Ale czy na pewno wiemy, czym jest życie?

– dr Amit Goswami

To napisana w sposób zarazem zrozumiały, jak i tajemniczy, głęboki i prosty, książka, która idealnie łączy naukę, duchowość i świadomość, wykorzystując fizykę kwantową do opisania mistycznych pojęć, takich jak: życie, reinkarnacja i nieśmiertelność duszy. Udowadnia w sposób naukowy, że życie po życiu istnieje!

Genialny doktor Amit Goswami wiąże opisy pochodzące z Tybetańskiej Księgi Umarłych ze swoją wiedzą na temat fizyki kwantowej.
Dochodzi do wniosku, że pamięć reinkarnacyjna – poprzednie wcielenia i nasz dostęp do nich – to absolutna prawda, czego dowodzi w sposób naukowy.
W przystępny sposób wyjaśnia wielce kontrowersyjne zjawisko – channeling – fenomen, dzięki któremu niektórzy ludzie potrafią wcielać się w „dusze” zmarłych.
Pozwól sobie na zmianę myślenia, a zaspokoisz potrzeby swojej duszy.

———-

„Dr Amit Goswami jest jednym z najbardziej błyskotliwych umysłów w świecie nauki. Jego spojrzenie na związek fizyki i duchowości jest wyjątkowo głębokie. Jestem mu głęboko za to wdzięczny. Lektura Fizyki duszy jest wyzwaniem i zetknięciem z geniuszem” – Deepak Chopra

„… Jeden z najbardziej oryginalnych współczesnych myślicieli i pisarzy w dziedzinie fizyki i świadomości – doktor Goswami – sprawia, że trudne koncepcje stają się dostępne i ekscytujące” – Stanley Krippner

Źródło: opis wydawcy

Dostępna w

Opinie o: "Fizyka duszy"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Fizyka duszy"

„Fizyka duszy”- dowód na ludzką nieśmiertelność

Człowiek od zawsze chciał wiedzieć, czy śmierć jest absolutnym końcem istnienia? Śmiertelne ciało nie musi przecież oznaczać nicości, bo po tej „drugiej stronie” stoi wielka niewiadoma. Religie świata przedstawiają różne wizje życia po śmierci, definicje duszy itp., zawsze pojawia się jednak pewność, że ludzka dusza jest nieśmiertelna. Ateiści mogliby stwierdzić, że wiara to stanowczo za mało aby mieć nadzieję, że czeka nas wieczność. Jeżeli jednak poparcie tez nieśmiertelności odnajdujemy w nauce nie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl