ARBITRAŻ

| Dodano: 7 kwiecień 2015

Share

Okładka

Twoja ocena

Współczesny człowiek nie może prawnie funkcjonować w społeczeństwie, jeśli nie korzysta z szeroko rozumianych usług finansowych. Jesteśmy spółdzielcami, tworzącymi spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe i korzystającymi z ich usług. Bywamy, i to zarówno jako osoby fizyczne jak i jako przedsiębiorcy, klientami banków, korzystającymi z ich usług. Będąc przedsiębiorcami realizujemy swoje cele gospodarcze wchodząc w przeróżne interakcje z innymi przedsiębiorcami. Wszystkie te kontakty niosą ze sobą potencjalne ryzyko zaistnienia sporu między stronami./ Spory takie są rozstrzygane, praktycznie rzecz biorąc, w dwojaki sposób: albo na drodze postępowania toczącego się przed sądem powszechnym (państwowym), albo tez na drodze postępowania arbitrażowego.
Ta książeczka to ledwie ABC mające za zadanie wypełnienie misji edukacyjnej i wskazująca na najbardziej istotne aspekty sporów pojawiających się w relacjach klientów z instytucjami finansowymi (banki i SKOK) i między przedsiębiorcami.

Dostępna w

Opinie o: "ARBITRAŻ"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl