Wzgórze młynarza

| Dodano: 2 kwiecień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„Wzgórze młynarza” jest kontynuacją losów Piotra i Małgorzaty opisanych we wcześniejszej powieści autora pt. „Pierścionek z cyrkonią”. Bohaterowie, rozdzieleni tuż przed maturą odnajdują się jako ludzie po tzw. przejściach, przypadkiem po kilku dziesięcioleciach w Paryżu, gdzie pomieszkuje Piotr – teraz profesor prawa, wykładowca na wyższej uczelni w Polsce. Tak Piotr, jak i Małgorzata chcą nadrobić stracony czas. W ich życie wkracza Katarzyna – piękna, inteligentna studentka Piotra, która dzięki koneksjom zostaje jego asystentką. Katarzyna także kocha Piotra, ale miłością chorą, tak bardzo zaborczą, że dla niej jest gotowa zabić – także i swego ukochanego.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/wzgorze-mlynarza_p431 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Wzgórze młynarza"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Wzgórze młynarza"

Wielka miłość, seks i wątek kryminalny - czego chcieć więcej :)

Nie bez powodu zapewne autor nazywa głównego bohatera Piotrem Bonerskim. Po francusku szczęście to przecież „bonheur”, a swojej fascynacji Francją, a zwłaszcza Paryżem, i wszystkim co się z nimi wiąże, Krzysztof P. Łabenda ukryć nie potrafi. Owo życie szczęśliwe znajdziemy w odzyskanej po latach miłości wspomnianego już Piotra Bonerskiego i Małgorzaty Perkowsky. Ta ich miłość (równie wspaniale opisana we wcześniejszej powieści tegoż autora pt. „Pierścionek z cyrkonią”), która pojawiła się na rok przed maturą...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl