Houston mamy problem

| Dodano: 7 czerwiec 2013 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Każda książka Katarzyny Grocholi, w zaskakującym tempie staje się bestsellerem, rozchwytywanym przez czytelników. Fenomen obecnie najpopularniejszej autorki literatury obyczajowej w Polsce, polega na tworzeniu dzieł chwytających za serce, pobudzających wyobraźnie i zaskakujących błyskotliwym poczuciem humoru.

„Houston, mamy problem”, to kolejna pozycja godna polecenia. Czytelników z pewnością zadziwi, iż głównym bohaterem po raz pierwszy w twórczości pisarki staje się, nie kobieta lecz mężczyzna o imieniu Jeremiasz. Jego perypetie pełne zabawnych sytuacji wzruszają i bawią równie intensywnie jak historie Judyty czy Sary. Sympatycznego, trzydziestodwuletniego Jeremiasza, poznajemy gdy właśnie znalazł się na „życiowym zakręcie”. Jego bezkompromisowość, poczucie sprawiedliwości i zasady moralne sprawiły, że ostatecznie zamiast robić karierę w filmie pozostaje bez pracy z kredytem na karku. Bezrobotny, zdolny operator zdaje się także wiedzieć naprawdę wiele o przedstawicielkach płci przeciwnej. To one przecież, odgrywają znaczącą rolę w jego życiu zdając się osaczać go z każdej strony. Począwszy od matki, przez sąsiadki, ich córki i koleżanki każda czegoś chce
i staje się przyczyną kolejnych niespodzianek.

Dostępna w

Opinie o: "Houston mamy problem"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl