Moje życie z OCD

| Dodano: 6 marzec 2015 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

"Moje życie z OCD" to niezwykle krótka książka, zawierająca jedynie niecałe sześćdziesiąt stron, ukazującą w ośmiu rozdziałach zmagania autorki z chorobą OCD, jej niektóre objawy, charakterystyczne symptomy, ale także wydarzenia przełomowe, jakich bohaterka doświadczyła Okres jaki opisuje Laura Akkot to lata 2009 – 2014. Książka ta jest swoistym świadectwem walki o godność i psychiczną wolność.

Źródło: http://wfw.com.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Moje życie z OCD"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Moje życie z OCD"

Życie z nerwicą natręctw

OCD, czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, inaczej nerwica natręctw – jak mało wiemy o tej chorobie! Chorobie wyniszczającej ludzką psychikę. Chorobie, której objawy w postaci przymusowych i obsesyjnych myśli oraz zachowań potrafią zniszczyć codzienne życie. Po lekturze autobiograficznej książki Laury Akkot, uświadomiłam sobie w pełni, jak szczątkowa była moja wiedza na temat OCD. Nie sądziłam bowiem, że nerwica natręctw może w takim stopniu wpływać na każdy aspekt życia osoby dotkniętej tą chorobą.Laura Akkot...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku