Mary's Land Ziemia Maryi DVD + książka

| Dodano: 17 luty 2015 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Entuzjastycznie przyjęty w polskich kinach obraz hiszpańskiego reżysera Juana Manuela Cotelo ma opinię wyjątkowego i elektryzującego od pierwszej do ostatniej minuty. Obraz wymyka się wszelkim konwencjom i gatunkom. Jest tu fabuła i dokument, jest współczesność i historia, jest kino akcji i momenty komediowe, jest wielka epicka opowieść i jest kameralna historia jednostki z końca świata...

Wydanie DVD zawiera 85 minut dodatkowych materiałów filmowych!

Mary's Land – Ziemia Maryi to nie tylko oryginalna konwencja. To przede wszystkim piękny film o Maryi, który musi poruszyć każdego widza. Agent M.J., adwokat diabła, obarczony misją odnalezienia Kobiety, która ma wpływ na tak wielu ludzi, i zbadania tego fenomenu to postać fikcyjna. Jednak już osoby, które przesłuchuje w swoim śledztwie to postaci prawdziwe: top modelka, polityk, prostytutka, ksiądz... Wszyscy z różańcem w ręku, powtarzający zdziwionemu agentowi, że to najlepsze lekarstwo na życiowe problemy...

lektor i napisy polskie; materiały dodatkowe - napisy w języku polskim

Dostępna w

Opinie o: "Mary's Land Ziemia Maryi DVD + książka"

Opinia

Gorąco polecam

Awatar użytkownika

Piękny film maryjny oparty na faktach, który do głębi poruszy każdego. Obejrzały go miliony widzów na świecie, ja też miałam okazję i jestem pod ogromnym wrażeniem. Odpowiada na wiele kluczowych jeśli nie najważniejszych w życiu człowieka pytań.
"Nie pochodzimy z nicości i nie odchodzimy w niebyt "

Niejednemu zakręci się łza w oku. Gorąco polecam każdemu, bez względu na to czy jesteś gorliwym wyznawcą czy też nie. To szansa na poznanie piękna jakie niesie wiara, jej moc i sens życia.

17 luty 2015 08:34

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl