Szczęścia też chodzą parami

| Dodano: 17 grudzień 2014 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Świat jest pełen kobiet po przejściach, które chcą się cieszyć życiem, realizować niespełnione marzenia i korzystać z wolności. Takich jak Maria, która na razie ma za sobą prawie same porażki: nieudane małżeństwo, dramatyczne kłopoty z dziećmi, związek z żonatym mężczyzną zakończony rozstaniem. Przed sobą ma wielką niewiadomą, czyli nowe życie, które chce rozpocząć wraz z przeprowadzką do nowego mieszkania. Niestety akurat wtedy w tym życiu pojawia się tajemniczy wróg, który prześladuje ją i jej córkę. Lista podejrzanych jest co najmniej tak długa, jak lista grzechów młodości. Krótko mówiąc, Maria ma poważne kłopoty. A na kłopoty najlepsze są niezawodne przyjaciółki i poczucie humoru. Nie brakuje jej ani jednego, ani drugiego, ale na wszelki wypadek zatrudnia panią detektyw. I wkrótce się okaże, że szczęścia też chodzą parami!

Źródło: www.muza.com.pl

Dostępna w

Opinie o: "Szczęścia też chodzą parami"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Szczęścia też chodzą parami"

Życie na nowo

Nieszczęścia chodzą parami – to znane i niestety sprawdzające się często powiedzenie. Nie ukrywam więc, że skusiłam się na książkę, która swoim tytułem staje niejako w opozycji do wcześniej wspomnianego stwierdzenia, oraz zachwyca okładką z pięknymi, jesiennymi barwami. Nie oczekiwałam po tej lekturze wielkich uniesień i szerokiej gamy refleksji. Jedynie poznania historii, która wciągnie mnie do innego świata na kilka godzin. Udało się.Anna Bialer, rocznik 1954 to redaktorka i tłumaczka, która literaturą pasjonuje...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl