Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu

| Dodano: 3 grudzień 2014 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Na rynku poradników ukazała się książka Artura Tołłoczki „Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu”. Jej zawartość – jak w tytule – jest syntetyczną prezentacją coachingu, jego rodzajów i metod, ubraną w formę wymyślonej sesji coachingowej. Oczywiście nie jest to pełny opis tego, co dzieje się podczas coachingu, ponieważ każda sesja jest czymś unikalnym, indywidualnym. Zapoznając się jednak z tą książką, czytelnik będzie mógł sobie wyobrazić, jak może wyglądać spotkanie z coachem.
Autor przez wiele lat pracował w korporacjach farmaceutycznych. Ponad dziesięć lat prowadził własny interes, zajmował się sprzedażą, marketingiem, zarządzaniem zespołem sprzedaży i firmą. Odpowiadał za wdrożenia projektów i udoskonalenia w sprzedaży i marketingu. Zajmował się też zmianą modelu dystrybucji oraz rozpoznaniem i rozwojem rynku określonej grupy produktów. Przez wiele lat zajmował się coachingiem operacyjnym. Od 2008 roku prowadzi sesje coachingu holistycznego.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/winnetou-czyli-krotki-przewodnik-po-coachingu_p398 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Winnetou czyli krótki przewodnik po coachingu"

Opinia

"Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu"

Awatar użytkownika

Jednym z najcenniejszych przekazów zawartych w tej książce, jest nacisk jaki autor kładzie na pozytywny i motywujący charakter coachingu. Jest to zdecydowanie różne od popularnego rozumienia tego procesu, jako rozmowy korygującej, z czym najczęściej mamy do czynienia podczas rozmów z szefem. Wiara w to, że człowiek jest tak naprawdę zdolny i chętny, aby dać z siebie to, co najlepsze jest niezwykle budujące i cenne. Coaching jest jedną z form indywidualnego uczenia się w celu podniesienia jakości życia i kompetencji zawodowych. Polega na wydobywaniu z osoby uczącej się drzemiącego w niej potencjału i rozwijaniu go. Poradnik bardzo dokładnie opisuje ten proces. 


8 luty 2016 14:12

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl