Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

| Dodano: 10 pażdziernik 2014 | Dodana przez: Aga Pietruszewska

Share

Okładka

Twoja ocena

Holyfood czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe to kolejna zaskakująca książka Szymona Hołowni, który wprowadza czytelników w tajniki duchowego świata przez kuchnie. Książka, w niezwykły sposób podchodząca do zagadnienia stanowi swego rodzaju poradnik. Dlaczego bowiem nie spróbować podreperować ducha, który z pewnością zadba o dobre samopoczucie każdego dnia.

Z wycinka książki wyczytać możemy : „W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.

Dostępna w

Opinie o: "Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe"

Holyfood - dieta duchowa

Nie sądziłam, że ktoś może jeszcze przedstawić Boga w zupełnie innym świetle niż do tej pory. Widzieliśmy i czytaliśmy już wszystko, czyż nie tak? A jednak nie! Czy to nie jest mały cud? Podstawą dobrej diety jest woda. Podstawą wiary - Bóg. Dlaczego więc nie podłączyć się do Bożego źródła i nie czerpać podwójnych korzyści? Pan Hołownia prezentuje całkiem logiczne metody, które pomogą nam zmienić życie. I są to metody naprawdę skuteczne - myślę, że czytelnik jest w stanie to orzec, zanim jeszcze...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku