Dieta Upadły anioł

| Dodano: 7 pażdziernik 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

ulia Álvarez pracuje przy renowacji Portyku Chwały w katedrze w Santiago de Compostela, kiedy otrzymuje wieść, że jej mąż został uprowadzony w górach na północnym wschodzie Turcji. I wbrew swej woli zostaje wciągnięta w szalony wyścig, w którym stawką jest przejęcie kontroli nad dwoma starożytnymi kamieniami, przez wtajemniczonych zwanych adamantami.

Adamanty należały w przeszłości do Johna Dee, słynnego angielskiego maga, który żył w XVI w. i twierdził, że otrzymał je od aniołów i dzięki nim może się z nimi komunikować. Teraz kamieniami interesują się różne kręgi: od tajemniczej wschodniej sekty po prezydenta USA.

Tymczasem w różnych miejscach świata zachodzą osobliwe zjawiska. A urządzenia pomiarowe w obserwatoriach pokazują niepokojące dane...

Niezrównany Javier Sierra wprowadza nas w świat, w którym historia, magia, pradawne technologie i nowoczesna nauka łączą się w thrillerze na równi sugestywnym i udokumentowanym jak oryginalnym. Powieść, która wyprzedza wszelkie konwencje gatunku, odświeżając go i zapraszając czytelnika do przeżycia niezapomnianej przygody.

Dostępna w

Opinie o: "Dieta Upadły anioł"

Opinia

Strach bez powodu

Awatar użytkownika

Javier Sierra stworzył powieść, które przekracza zwykłe granice gatunków literackich ale najbliższa jest thrillerowi. Magia, tajemnice, paranormalne wydarzenia i zagadki.

8 pażdziernik 2014 11:22

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl