Opinie o książce: "Magiczna drzewo. Cień smoka"

Okładka
Bestselerowy cykl „Magiczne Drzewo” dopełnia kolejna, wyczekiwana cześć zatytułowana „Magiczna drzewo. Cień smoka”. Z głębin morskich wyłania się smok, i cała plejada niebezpiecznych stworzeń. Czy Kuki da radą pokonać te przerażającą armię? Czy naprawdę nauczy się tańczyć aby zwyciężyć niezwykle ważny konkurs, a może wraz z Gabi i gadającym psem znajdą inny sposób na pozbycie się potworów? Akcja przygodowej powieści toczy się w zawrotnym tempie przypominającym grę komputerowa, wystarczy uruchomić wyobraźnie.

Opinia

Świetna

Awatar użytkownika
Gabriela Raczyńska
(anonimowy)

Gorąco polecam! Napisana w świetny sposób! Każdy powinien przeczytać! Moja córka jest naprawdę zadowolona! ;) Świetna! Naprawdę polecam każdemu!

31 pażdziernik 2014 13:08

Opinia

Wielkie wrażenie!

Awatar użytkownika
Anka Krupa
(anonimowy)

"Cień smoka" wywarł na mnie wielkie wrażenie! Mój syn był zafascynowany przygodami bohaterów. Autor wykreował niesamowity świat, który łączy w sobie magię i codzienność. Ta książka nie tylko wciąga, ale także uczy. Polecam wszystkim dzieciakom i ich rodzicom :)

30 pażdziernik 2014 11:04

Opinia

Świetna fantastyka dla dzieci!

Awatar użytkownika
Katarzyna Marczewska
(anonimowy)

"Cień smoka" zachwycił nie tylko mnie, ale także mojego syna:) Czytaliśmy tę ksiązkę razem wieczorami i nie zajęło Nam to długo, bo przygody czwórki przyjaciół tak bardzo Nas wciągnęły, że ciężko było Nam się oderwać od lektury! Polecam "Cień smoka" i całą serię "Magicznego drzewa". Nawet jeśli wcześniej nie czytaliście żadnej z cześći to niczym się nie przejmujcie...Książka jest kontynuacją poprzednich części ale jest napisana w taki sposób, że można śmiało czytać ją bez znajomości wcześniejszych. Polecam!

28 pażdziernik 2014 09:51

Opinia

bardzo polecam

Awatar użytkownika
Kasia Dusza
(anonimowy)

Bardzo polecam, bo warto zakupić. Fajna ksiązka i z każdą strona się do tego przekonuje, ze warto było kupić.

26 pażdziernik 2014 22:05

Opinia

Bardzo dobra książka

Awatar użytkownika
Bernadetta P.
(anonimowy)

Świetna książka, bardzo dobrze napisana. Uwielbiam przygody bohaterów Magicznego Drzewa, a w Cieniu Smoka znów mnie zaskoczyli! Pozytywnie!

25 pażdziernik 2014 21:51

Opinia

super na jesień!

Awatar użytkownika
Katarzyna Osowicka
(anonimowy)

Wszystkim polecam tę książkę bardzo gorąco! Jest świetna dla dużych i małych, czyta się ją bardzo szybko, bo wciaga od razu. Bohaterowie są świetnie zarysowani, dialogi bystre i błyskotliwe, nikt się przy nich nie nudzi. No i do tego... ta magia! Magia zawsze wszystkich wciąga :-) zaraz po przeczytaniu pożyczyłam koleżance, która nawet wczoraj mówiła mi jak świetnie się ją czyta! Polecam zatem, zwłaszcza na taką chłodnawą pogodę jesienną. Pozdrawiam!

25 pażdziernik 2014 13:53

Znajdź nas na Facebooku