Naprawdę krótka historia prawie wszystkiego

| Dodano: 19 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Dzięki talentowi Billa Brysona odpowiedzi na pytania „Jak?” i - co równie ważne - „Kto?” stają się i zajmujące, i zrozumiałe dla czytelników w każdym wieku. W tym ekscytującym, nowym ilustrowanym wydaniu światowego bestsellera , które zostało skrócone i zaadaptowane dla młodszych Krótka historia prawie wszystkiego czytelników, Bill Bryson odkrywa tajemnice czasu i przestrzeni oraz wyjaśnia, w jaki sposób, wbrew wszelkim przeciwnościom, życie pojawiło się na cudownej planecie, która jest naszym domem. Poznajemy niezwykłych naukowców - geniuszy, dziwaków, łotrów, głupców - autorów ekscentrycznych teorii, które utrzymały się o wiele za długo, oraz przypadkowych odkryć, które zrewolucjonizowały naukę i zmieniły świat. „Podróż do źródeł nauki, z dowcipnym, elokwentnym, dobrze poinformowanym przewodnikiem”.\„The Times”

Dostępna w

Opinie o: "Naprawdę krótka historia prawie wszystkiego"

Opinia

Wszystkowiedza

Awatar użytkownika

Dobre to jest, napisane dla głąba, jakim jestem. W paru słowach odnajdujemy wszystko co wiedzieć powinniśmy i nic ponad to.

19 wrzesień 2014 11:41

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl