Sekret mojego męża

| Dodano: 11 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Na ile jesteśmy w stanie poznać najbliższych nam ludzi? Czy tak naprawdę znamy siebie samych? Jakie konsekwencje może za sobą pociągnąć skrywana przez nas tajemnica? Czy jej dochowanie jest zawsze słuszne? "Sekret mojego męża" to wciągająca powieść z listy bestsellerów "New York Timesa".

Najdroższa Cecilio! Jeśli czytasz ten list, to znaczy, że nie żyję. Wyobraź sobie, że twój mąż przygotował dla ciebie list, który ma zostać otwarty dopiero po jego śmierci. List, w którym opisuje swój najmroczniejszy sekret. Tajemnicę, która może zniszczyć nie tylko życie, które wspólnie budowaliście, ale też życie innych ludzi. A teraz wyobraź sobie, że znajdujesz ten list, kiedy twój mąż wciąż jest cały i zdrowy... Bohaterką powieści "Sekret mojego męża" jest Cecilia Fitzpatrick - rzutka bizneswoman, podpora lokalnej społeczności, wzorowa pani domu, oddana żona i matka. Osiągnęła wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Jednak ten list w jednej chwili zburzy jej uporządkowane życie. Wpłynie także na losy innych ludzi. Choć Rachel i Tess ledwie znają Cecilię, również odczują dramatyczne następstwa tajemnicy jej męża.

Liane Moriarty (ur. 1966) - australijska pisarka, autorka poczytnych powieści cieszących się popularnością na całym świecie. Pod pseudonimem opublikowała też cykl książek dla młodzieży. "Sekret mojego męża" to powieść, która szybko podbiła listy bestsellerów, a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do 30 krajów. Pisarka mieszka w Sydney wraz z mężem i dwojgiem dzieci.

Dostępna w

Opinie o: "Sekret mojego męża"

Opinia

Sekret i tajemnica

Awatar użytkownika

Wciągająca powieść z mądrym przesłaniem - czy znamy nam najbliższe osoby. To książka o sekrecie męża rzutkiej biussieswooman i wzorowej pani domu, poznajmy go i My.

17 wrzesień 2014 11:21

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl