Miriam z Nazaretu. Historia, archeologia, legendy

| Dodano: 11 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Miliony pielgrzymów zmierzają corocznie do niezliczonych sanktuariów maryjnych rozsianych po całym świecie i proszą Matkę Bożą o opiekę i orędownictwo. Kim była kobieta, która została wybrana przez Boga, by wydać na świat Zbawiciela?

Autor bestselleru – Michael Hesemann, udał się do Włoch, Izraela, Turcji i Egiptu, by tam szukać śladów Miriam. Na podstawie biblijnej tradycji, legend i znalezisk archeologicznych w spektakularny sposób rekonstruuje życie Miriam z Nazaretu – Matki Chrystusa.

Michael Hesemann - ur. 1964, autor książek popularnonaukowych i filmów dokumentalnych, historyk, dziennikarz o międzynarodowej renomie, publicysta zajmujący się historią Kościoła. Studiował historię, antropologię kultury, etnologię, historię literatury i dziennikarstwo na uniwersytecie w Getyndze. Obecnie mieszka w Düsseldorfie i w Rzymie.

Dostępna w

Opinie o: "Miriam z Nazaretu. Historia, archeologia, legendy"

Opinia

Maria , Miriam

Awatar użytkownika

Niezwykle ciekawa książka, która próbuje naukowo wyjaśnić historię Maryji, czyli Miriam. Pytanie tylko, czy po tylu wiekach są jeszcze jakieś dowody na prawdziwą Miriam? Według mnie to tylko dywagacje.

17 wrzesień 2014 10:47

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl