Księga kodów podświadomości według Beaty Pawlikowskiej

| Dodano: 1 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Jak tłumaczy Beata Pawlikowska, podświadomość jest pilnym uczniem, który bada rzeczywistość i zapisuje wnioski na „żelaznych tablicach”. Umieszcza je w ludzkim umyśle w takim miejscu, że człowiek nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. To podświadomość kieruje ludzkim zachowaniem, uczuciami i myślami. Podsuwa najbardziej osobiste pragnienia i zmusza do ich zaspokajania.
Jeśli kody podświadomości zostały zapisane prawidłowo, człowiek jest szczęśliwy, ma poczucie sensu i spełnienia. Jednak 99% ludzi nosi w sobie fałszywe kody podświadomości – nie oznacza to jednak, że są skazani na porażkę. Wystarczy poznać i zrozumieć mechanizmy działania podświadomości, by na nowo zapisać właściwe kody i rozpocząć lepsze życie.
Beata Pawlikowska słynie nie tylko ze wspaniałych podróży w najdalsze zakątki Ziemi, ale także z wyjątkowego, pozytywnego podejścia do świata i ludzi. W nowej serii psychologicznej dzieli się swoim doświadczeniem życiowym i udowadnia, że szczęście może być udziałem każdego człowieka – wystarczy odrobinę popracować nad sobą i swoją podświadomością, by je osiągnąć.


Pierwszy tom serii „W dżungli podświadomości” zatytułowany tym samym tytułem ukazał się w marcu 2013 r. Już wkrótce do księgarni trafią kolejne książki z serii: „Kurs szczęścia”, „Trening szczęścia” i „Jestem bogiem”.

Dostępna w

Opinie o: "Księga kodów podświadomości według Beaty Pawlikowskiej"

Opinia

Psychika ludzka dla każdego

Awatar użytkownika

Książka z gatunku pop psychologii. Na pewno niesie z sobą wiele ważkich spostrzeżeń odnośnie podświadomości i psychiki ludzkiej w ogóle. Ostrożnie nie dajmy się jednak hipnotyzować.

2 wrzesień 2014 14:11

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl