Emerytura nie jest Ci potrzebna czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność

| Dodano: 11 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Emerytura nie jest Ci potrzebna, czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność - opis produktu:
Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.

Co możesz zyskać dzięki tej książce?
- Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
- Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
- Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez `szarpaniny` z finansami.
- Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
- Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.
- Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.
- ... i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Dostępna w

Opinie o: "Emerytura nie jest Ci potrzebna czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność"

Opinia

Finanse i życie

Awatar użytkownika

Nie jestem przekonany że po przeczytaniu książki stanę się krezusem.to trochę taka czarodziejska lektura, tym nie mniej parę dobrych wskazówek odnośnie finansów w niej znalazłem.

20 sierpień 2014 11:49

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl