Troje

| Dodano: 9 sierpień 2014 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

12 stycznia 2012 r. na całym świecie doszło jednocześnie do czterech katastrof lotniczych, w których zginęło łącznie ponad tysiąc osób. Dzień ten nazwano "Czarnym Czwartkiem". Katastrofy miały miejsce w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Europie i Afryce. Z katastrof ocalało troje dzieci, które stały się obiektem zainteresowania opinii publicznej na całym świecie. Dziennikarka Elspeth Martins próbuje zebrać w jedną całość materiały dotyczące tej wielkiej tragedii. Tragedii, która pokazała w pełni mechanizm tworzenia się różnorakich teorii spiskowych i obudziła w ludziach drzemiące demony.

Źródło: http://muza.com.pl/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Troje"

Opinia

Tragedia i spisek

Awatar użytkownika

Dobra książka, szczególnie polecam ją ludziom, którzy węszą w każdym wydarzeniu jakiś spisek, tajne i celowe działania kogoś z ukrycia itp. Autorka przedstawia anatomię tworzenia się zabobonnej wiedzy w umysłach ludzi, którzy są świadkami niezwykłego i tragicznego wydarzenia.

20 sierpień 2014 11:28

Nowa opinia

Recenzje dla: "Troje"

Teoria spisku

"Niewielu jest czytelników, którym na dźwięk słów Czarny Czwartek po grzebiecie nie przebiegnie dreszcz strachu". Pewnego dnia, wraz z innymi listami, odebrałam na poczcie czarną kopertę. Jej zawartość zdziwiła mnie, identycznie jak sam fakt jej wysłania. W środku bowiem, znalazłam pierwszy rozdział książki, nawiązującej do czterech katastrof lotniczych nazwanych "Czarnym Czwartkiem" - o której zostałam zobowiązana nikomu nic nie mówić, aż do dnia premiery wydawniczej. Zaintrygowana, zajrzałam do...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl