Dom nad lazurowym urwiskiem

| Dodano: 5 sierpień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Groźna i piękna sceneria skalistych zatoczek Lazurowego Wybrzeża. Laura, ilustratorka książek dla dzieci, po rozstaniu z mężem mieszka tam z córką i synem w domu ojca, który zaginął na morzu w tajemniczych okolicznościach.
Pewnego dnia Laura otrzymuje dziwny spadek od człowieka, który był wrogiem jej ojca… Dlaczego?
Spokojne życie ilustratorki zostanie zburzone, a ona sama będzie potrzebowała pomocy Raphaëla, nowo poznanego przystojnego restauratora… Czy ją dostanie? Czy razem dotrą do prawdy?
Ale jak to się dzieje, że Raphaël zawsze pojawia się w najbardziej krytycznym momencie? To kolejna zagadka wyjątkowo podłej zdrady, którą Laura musi rozwikłać...

„Idealna powieść na lato. Pozwala odetchnać morskim powietrzem Lazurowego Wybrzeża i zachwycić się jego pięknem. Frédérick d`Onaglia cudownie opowiada o tym magicznym miejscu. ”
„L`avenir”

Frédérick d`Onaglia jest zakochany w Prowansji. W swoich powieściach ukazuje jej najpiękniejsze zakątki, miejsca magiczne i nieznane. W tej idyllicznej scenerii osadza swoje sagi rodzinne pełne nieokiełznanych namiętności, żądzy, chorych ambicji, miłości i nienawiści.
Jego pierwsza powieść ukazała się w 2004 roku i otrzymała dwa wyróżnienia literackie. Dziś Frédérick d`Onaglia jest autorem dziewięciu powieści, m.in. Perfumy Prowansji i Powrót do źródeł.

Dostępna w

Opinie o: "Dom nad lazurowym urwiskiem"

Opinia

Pejzaż z miłością

Awatar użytkownika

Książka z życiową historią miłości po wcześniejszym rozstaniu, nieco cukierkowa. Zaletą jej jest doskonale zarysowany klimat i pejzaż Lazurowego Wybrzeża, w którym można się zatopić nawet lepiej niż w wypadku prawdziwej podróży.

14 sierpień 2014 13:33

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl