Między Książkami

| Dodano: 28 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Drogi zrzędliwego i oczytanego właściciela księgarni oraz uroczej przedstawicielki handlowej niewielkiego wydawnictwa krzyżują się. Początkowo tylko zawodowe. Ajay zachowuje się odpychająco. Amelia ubiera się staromodnie. On jest samotnikiem. Ona ma narzeczonego. Pewnego dnia do księgarni ktoś podrzuca pogodną dwulatkę. Maja zmieni życie nie tylko tych dwojga, ale też innych mieszkańców Alice Island.

W tym podnoszącym na duchu hołdzie dla księgarń Zevin idealnie chwyta istotę więzi między ludźmi i książkami. Przepełniona interesującymi postaciami, księgarskimi ciekawostkami, odkrywczymi opiniami na temat literackiej klasyki i przezabawnymi opisami klubów dyskusyjnych i spotkań autorskich powieść udowadnia wszechobecność miłośników książek.
„Booklist”

Dostępna w

Opinie o: "Między Książkami"

Opinia

Książka i książkowi ludzie

Awatar użytkownika

Tej książki miłośnicy książek, książkowego życia a zwłaszcza księgarze i bibliotekarze opuścić nie mogą. To kwintesencja relacji między ludźmi i książkami. Gorąco zachęcam innych do przeczytania.

28 lipiec 2014 13:30

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl