Grobowiec

| Dodano: 23 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Na dnie mokradeł wokół Nilu zostaje zlokalizowany grobowiec legendarnego faraona – Narmera – założyciela pierwszej dynastii władców Egiptu, który przed pięcioma tysiącami lat zjednoczył dolny i górny Egipt. Porter Stone, słynny archeolog, buduje nad grobowcem pływającą stację archeologiczną i przygotowuje się do zejścia na dno. Tymczasem pracowników stacji zaczynają prześladować niesamowite zdarzenia. Czy rzeczywiście grobowiec jest obłożony klątwą? A może tajemnicza trzecia komora kryje w sobie coś o wiele bardziej przerażającego, niż zapisano w starożytnych podaniach?

Świetnie nakreślone postacie i atmosfera tajemniczości utrzymują czytelnika w ciągłej niepewności co to tego, czy przedstawione wydarzenia mają charakter ponadnaturalny czy nie. Z książek, które napisał samodzielnie, jest to jak dotąd najlepsza powieść Lincolna Childa.
Booklist

Dostępna w

Opinie o: "Grobowiec"

Opinia

Starożytny Egipt

Awatar użytkownika

Doskonała opowieść sensacyjno - przygodowa osnuta na mitach i faktach ze starożytnego Egiptu. Książka doskonale trzyma w napięciu i prowadzi nas krętymi drogami do kolejnych zagadek. Cudowne

25 lipiec 2014 13:44

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl