Zagubiony klejnot

| Dodano: 22 lipiec 2014 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

Były komandos Special Air Service – Ben Hope przyjeżdża w odwiedziny do swojego przyjaciela, mieszkającego we Włoszech. W drodze powrotnej, pod koła samochodu wbiega mu mały chłopiec. Szczęśliwie refleks bohatera pozwala uniknąć mu tragedii. Ben odprowadza chłopaka do rodziców, wkraczając całkiem przypadkowo do galerii sztuki, na wystawę wielkich, malarskich dzieł. Tymczasem na galerię napadają bezwzględni i okrutni mafiosi, z psychopatycznym synem rosyjskiego szefa mafii – Grigorija Szykowa. Ben zupełnie przypadkowo zostaje wplątany w wielką aferę, której geneza sięga wielu lat wstecz, oraz zagadki pewnej ryciny.

Źródło: http://muza.com.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zagubiony klejnot"

Opinia

Doskonała sensacja

Awatar użytkownika

Doskonała sensacja i inna być nie może skoro główny bohater to były komandos SAS jej Królewskiej mości. Akcja cały niemal czas sprawia że trudno się oderwać.

25 lipiec 2014 13:32

Nowa opinia

Recenzje dla: "Zagubiony klejnot"

Poszukiwana rycina

"Faktycznie wszyscy grzeszymy, ale większość z nas nie czeka z pokutą do momentu, gdy śmierć już puka do drzwi". Mieliście kiedyś takie przeświadczenie podczas czytania zajmującej lektury, że uczestniczycie w akcji książki, niczym w filmie fabularnym? Wiem, to rzadkie uczucie, ale za to jakie niepowtarzalne. Dokładnie tak właśnie czułamsię, czytając ponad czterysta stron książki pt. "Zagubionyklejnot". Nie dziwię się więc, że seria ta to ponad milion sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl