To Ty mnie pokochasz Tom 1

| Dodano: 18 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Nazywam się Colton Calloway. Znacie już część mojej historii, ale jest ciąg dalszy. Moja mała córeczka, Kylie, ma już siedemnaście lat, jest piękna i utalentowana, tak jak jej matka. I tak jak Nell ma słabość do niegrzecznych chłopców, mrocznych i pełnych tajemnic. Wiem, że nie mogę jej chronić przed życiem. Pewnego dnia ktoś ją zrani. Mogę ją tylko kochać i być przy niej, kiedy to się stanie...

Nazywam się Oz Hyde. Zawsze pakowałem się w kłopoty. I zawsze byłem sam, dopóki nie spotkałem Kylie. Lecz czy taka dziewczyna jak ona zobaczy w takim chłopaku jak ja coś więcej niż widzą wszyscy: szybki motor, skórzaną kurtkę i blizny na rękach? I czy sprawi, że blizny, których nie widzi nikt, przestaną wreszcie boleć?

JASINDA WILDER zdobyła niebywałą popularność powieścią Tylko Ty, wielkim bestsellerem literatury o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.
Powieść podbiła listy „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”. W Amazonie długo zajmowała 1. miejsce i znalazła się wśród najlepszych powieści 2013 roku.
Tylko My Tom 1 Wbrew wszystkim i Tylko My Tom 2 Na zawsze to opowieść o miłości przyjaciół Coltona i Nell z Tylko Ty.
Córka Coltona i Nell jest bohaterką To Ty Tom 1 Mnie pokochasz i To Ty Tom 2 Mnie ocalisz.

Dostępna w

Opinie o: "To Ty mnie pokochasz Tom 1"

Opinia

Piekna powieść

Awatar użytkownika

głęboko miłosna i życiowa powieść. Czyta się z dużą uwagą dla losów bohaterów. Na mnie książka zrobiła jak najlepsze wrażenie.

22 lipiec 2014 13:21

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl