Superfacet nie istnieje, no i co z tego?

| Dodano: 17 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka o superfacetach, jakich kobietom obiecują marzenia, i o zwykłych mężczyznach, jakich dostają od życia. Po jej przeczytaniu każda pomyśli: „dobrze, że są marzenia, ale całe szczęście, że są jeszcze realni faceci”.

Małe dziewczynki wychowywane są w nadziei, że pewnego dnia przyjedzie po nie książę z bajki na białym koniu... Ale przecież książę z bajki nie istnieje! Piękna księżniczka też nie...

Ta zabawna książka opisuje i klasyfikuje wszystkie rodzaje facetów, których prawdziwa kobieta, w prawdziwym życiu (zawsze skomplikowanym), w prawdziwych sytuacjach (zawsze zagmatwanych) może spotkać na swojej drodze. Mamy więc: emocjonalnych popaprańców, alergików uczulonych na stałe związki, synków mamusi, wiecznych małych chłopców i liczną kolekcję innych gatunków. Wraz z instrukcją obsługi. Miłej lektury ...

Dostępna w

Opinie o: "Superfacet nie istnieje, no i co z tego?"

Opinia

Antyfeminizm

Awatar użytkownika

Ogromnie zabawna książka o facetach prawdziwych i tych z bajki. W zasadzie można ją uznać za książkę antyfeministyczną, która mówi nam że zawiedzione kobiety "męską dominacją" to tak na prawdę niedojrzałe księżniczki z bajki wierzące w królewiczów z bajki. Stąd wszelkie nierealne oczekiwania od biednych fajtłapów.

22 lipiec 2014 13:00

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl