Zapach miasta po burzy

| Dodano: 6 czerwiec 2014 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

„Zapach miasta po burzy” to historia dwóch najlepszych, rosyjskich zawodników szachowych na świecie, kochających tę samą kobietę – piękną Tatianę. Oleg Antonow, syn wicemistrza olimpijskiego i kilka lat starszy od niego – Anatolij Romancew. Dwaj rywale walczący o międzynarodowy prestiż i ukochaną kobietę, a w tle przemiany polityczne i społeczne Związku Radzieckiego i późniejszej Rosji. Miłość, namiętność, polityka i zdrada, a na pierwszym planie szachy – tego możecie spodziewać się po tej powieści.

Źródło: http://muza.com.pl/powiesc-obyczajowa/1710-zapach-miasta-po-burzy-9788377586921.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zapach miasta po burzy"

Opinia

Nizły romans

Awatar użytkownika

Powieść o szachach i miłości a może o miłości i szachach w rosyjskiej rzeczywistości i duszy. Dwóch mężczyzn, rywali i jedna kobieta a do tego obaj mężczyźni to mistrzowie gry w szachy. Poważna rywalizacja intelektów na polu sportowym i miłosnym.

9 czerwiec 2014 10:56

Nowa opinia

Recenzje dla: "Zapach miasta po burzy"

Szachowa rozgrywka

"Czy to możliwe, że moje życie może zależeć od postawienia figury na właściwym polu na szachownicy?".Graliście kiedyś w szachy? Jeśli tak, to z pewnością znacie to niesamowite uczucie, gdy nadchodzi długo wyczekiwana chwila i możecie w końcu powiedzieć "mat". A jeśli nie znacie, to być może właśnie ta książka będzie dla Was początkiem wielkiej, szachowej przygody. Nie spodziewałam się bowiem, że tak obszerny objętościowo debiut, zawładnie moimi myślami, niczym szachowy pojedynek na kilka długich dni....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl