Pojedynki

| Dodano: 2 czerwiec 2014 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

"Pojedynki" to publikacja, składająca się z osiemnastu rozmów, podzielonych na cztery tematyczne działy: "Życie", "Pojedynki", "Polityka" i "Spotkania". Rozmów z ludźmi, których nazwiska w większości znane są szerokiej publiczności: Krzysztof Ziemiec, Szymon Hołownia, Kamil Sipowicz, Jarosław Gowin, Roman Giertych, Dorota Kania, Marcin Meller czy Michael. H. Brown. Tematy jakie poruszają zaproszeni goście dotyczą wielu dziedzin życia – od religii, eutanazji i cierpienia – do polityki i pracy mediów.

Źródło: http://www.wydawnictwofronda.pl/pojedynki ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Pojedynki"

Opinia

Czytamy pojedynki

Awatar użytkownika

Bardzo lubię Tomasza Terlikowskiego i z wielką ochotą przeczytałem tą pozycję. Bardzo życiowe tematy i uważam że ważne dla Katolika. Wiele kwestii pozostaje spornych i nierozstrzygniętych, bo trudno mieć jedno zdanie na wszystkie tematy. Rozmówcy tez bardzo interesujący.

5 czerwiec 2014 13:25

Nowa opinia

Recenzje dla: "Pojedynki"

Pojedynki bez pojedynków

"Pojedynek, mimo swej nazwy, nie musi oznaczać walki na śmierć i życie". Komentarze, jakie pojawiły się pod opublikowaną przeze mnie zapowiedzią tej książki, nie pozostawiały złudzeń – wyrazista postać jej autora, czyli skrajnego katolika, zdecydowanego w swoich poglądach – zniechęciła część czytelników do sięgnięcia po tę publikację. A ja z czystej przekory chciałam przekonać się, jak będą wyglądać tytułowe pojedynki. Pojedynki, których niestety nie było. Tomasz Piotr Terlikowski to polski dziennikarz,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl