Tęczowa Julenka

| Dodano: 27 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Tęczowa Julenka“ to zbiór opowiadań o wrażliwej dziewczynce, która podczas wakacji przeżywa wiele przygód. W czasie kanikuły mieszka z mamą w domku w lesie. Julenka ma tu swój świat, który tworzą ludzie, zwierzęta, rośliny, księżyc z gwiazdami oraz całkowicie fantastyczne postaci, zrodzone w dziecięcej wyobraźni. Wszystkie historie, jakie czytelnik znajdzie w tej książeczce, wypełnione są duchem czystej, dziecięcej wrażliwości, przenikającej się z franciszkańską afirmacją życia. Świat realny miesza się z realizmem magicznym, zrodzonym z dziecięcej fantazji. Całość opisana w taki sposób, że widzimy i czujemy wszystko, co dzieje się w świecie Julenki, stając się jego częścią. Warto przeczytać.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/teczowa-julenka_p337 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Tęczowa Julenka"

Opinia

Bajka dla dziecka

Awatar użytkownika

No bardzo sympatyczna opowieść dla najmłodszych ale i dla starszych. Zaprezentowany świat dziecka z jego fantazjami jest bardzo miły w odbiorze i optymistyczny. Piękna afirmacja życia oraz dzieciństwa szczęśliwego.

6 czerwiec 2014 11:03

Opinia

Mama Zuzanna

Awatar użytkownika

"Tęczowa Julenka" to zbiór krótkich opowiadań o wyjątkowej, bardzo wrażliwej dziewczynce. Przedstawione historie wprowadzają czytelnika w czysty świat dziecięcych spostrzeżeń i fantazji, gdzie rośliny mają imiona, chleb pachnie prawdziwie, a każdy poranek urzeka tęczą zamkniętą w kroplach rosy.

Całość napisana pięknym językiem; barwnym, sensualnym. Czytając „Tęczową Julenkę“ czujemy zapach lasu, słyszymy odgłosy zwierząt i…dokładnie widzimy wszystkie opisywane zdarzenia. Ach - chciałoby się powiedzieć za Julenką - tę książeczkę naprawdę warto przeczytać.

27 maj 2014 11:09

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl