Martwe popołudnie

| Dodano: 16 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

"Pewni ludzie znikają, a inni ludzie ichszukają. Tak to jest skonstruowane", mówiMarcin Hłasko, specjalista do spraw bezpieczeństwai ekspert zajmujący się poszukiwaniemzaginionych.

Upalne lato 2013 roku. W gdańskim hoteluzostaje zastrzelony polski parlamentarzysta.Motywy sprawcy - lub jego mocodawców- nie są jasne, a zabójstwo, którewyraźnie wygląda na egzekucję, budzi niepokójwśród polityków i urzędników państwowych.Kilka tygodni później Marcin Hłasko dostajeprywatne zlecenie: ma odnaleźć specjalistęod marketingu politycznego, Daniela Okońskiego,który pracował nad biografią wpływowegopolskiego biznesmana i pewnegodnia zniknął bez śladu. Hłasko, choć bezentuzjazmu, przyjmuje zlecenie, i zamiastprzesiadywać w swoim domku fińskim naJazdowie, krąży po warszawskich slumsachi hipsterskich klubach na Placu Zbawiciela,wkracza w świat polityki, szantażu, narkotyków,dużych pieniędzy i mediów. Stopniowoodkrywa ślady prowadzące do zdarzeńsprzed wielu lat.

Ale niektórzy zrobią wszystko, by zabrałzdobytą wiedzę do grobu.

Dostępna w

Opinie o: "Martwe popołudnie"

Opinia

kryminalna historia

Awatar użytkownika

Całkiem nieźle napisany kryminał z elemntami sensacji w świecie polityki i ciemnych interesów. Generalnie bardzo mi sie podobała ta książka.

10 czerwiec 2014 19:23

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl