Lato drugiej szansy

| Dodano: 15 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Taylor Edwards ma nieprawdopodobnie utalentowane rodzeństwo i dobrze ugruntowane przekonanie, że sama niczym się nie wyróżnia spośród rówieśników. No, może poza tym, że nienawidzi konfrontacji i ucieka, ilekroć na horyzoncie pojawiają się jakiekolwiek kłopoty.
Kiedy okazuje się, ze ojciec Taylor jest ciężko chory, rodzina podejmuje decyzję, że wszyscy razem spędzą lato w domku nad jeziorem, z którym wiąże się wiele dobrych wspomnień.

Po raz ostatni Taylor była tam w wieku dwunastu lat i jest to ostatnie miejsce, do którego chciałaby wrócić. Wakacje w tym miejscu oznaczają konieczność zmierzenia się z przeszłością - z Lucy, niegdyś najlepszą przyjaciółką oraz Henrym, jej pierwszą wielką miłością.
Mija trochę czasu i do Taylor dociera, że powrót nad jezioro daje jej szansę na naprawienie tego, co kiedyś popsuła, odzyskanie ludzi, na których jej zależy, i pożegnanie z tymi, których niebawem zabraknie.

Dostępna w

Opinie o: "Lato drugiej szansy"

Opinia

Życie osobiste

Awatar użytkownika

Powieść bardzo życiowa. Podobało mi się to że główna bohaterka po latach powraca aby sie zmierzyc z popsutą, własną przeszłością. Ilu z nas ma wspomnienia niewykorzystanych sznas, chęć zmiany czegos z przeszłości. Fajna powieść.

10 czerwiec 2014 18:54

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl