Zwycięstwo to sposób myślenia

| Dodano: 4 kwiecień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Co zrobić, kiedy słabnie motywacja, by spełniać swoje marzenia? Kiedy nie masz siły, by iść dalej i chcesz się poddać temu, co przyniesie los. Czy warto tak bez walki oddać się w jego ramiona? Wielu z nas przechodzi kryzysy, ma problemy czy to zawodowe, czy rodzinne. Często dochodzimy do granicy wytrzymałości i bezradności rozkładamy ręce. Wtedy warto znaleźć w sobie jeszcze odrobinę tej siły, która popchnie nas do przodu, dzięki której będzie można uwierzyć, że marzenia się spełniają i tylko my jesteśmy odpowiedzialni za to, jak będzie wyglądało nasze życie. Taką drogę wybrał Bartosz Feifer –młody mężczyzna, który napisał książkę pt. „Zwycięstwo to sposób myślenia”. Książkę pełną motywacji i sentencji, które pomagają wyjść z kryzysu. Pomogły jemu, mogą pomóc również tobie. Autor w 2011 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, po którym nie dawano mu szans na to, by stanął na własnych nogach, a już na pewno, by wrócił do biegania. Zaparł się i nie dawał za wygraną. Swoją siłę czerpał z sentencji i myśli wielkich tego świata, którzy odnieśli spektakularne sukcesy. Dzięki temu i on osiągnął to, co chciał. Teraz tą siłą dzieli się z tobą.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zwyciestwo-to-sposob-myslenia_p324 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zwycięstwo to sposób myślenia"

Opinia

Zwycięstwo jest mozliwe - wystarczy pomyśleć

Awatar użytkownika

Budująca książka motywacyjna. Co najważniejsze napisana przez praktyka, człowieka , który sam musiał zmierzyc sie z ogromnymi przeciwnościami losu i swojego ciała. Taka rekomendacja jest najlepsza; po prostu wiesz że pisał to nie byle kto ale prawdziwy wojownik i wie co pisał .

2 lipiec 2014 12:09

Opinia

świetna książka

Awatar użytkownika

Odpowiednio interpretowane aforyzmy zawarte w książce, dają motywację do działania  i nie pozwalają się poddać. Dzięki temu i Ty możesz być silniejszy. Autor udowadnia tym samym, że „zwycięstwo, to sposób myślenia”!

4 kwiecień 2014 11:27

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl