Nas dwoje, czyli miłosna układanka Jak tworzyć i pielęgnować związek

| Dodano: 28 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Poradnik, w który znana psycholog Maria Rotkiel pomaga odpowiedzieć na pytania, jak znaleźć odpowiedniego partnera, jak dbać o relacje, a przede wszystkim jak budować wzajemną bliskość i zrozumienie, kochając i siebie i drugiego człowieka, z którym żyjemy na co dzień.

Książka omawia kwestie relacji – wyboru partnera, budowania i utrzymania związku, który jest szczęśliwy i satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Każdy rozdział będzie poruszał inny temat. Porady będą ilustrowane przykładami konkretnych par i ich problemów. Rozdziały będą podzielone na części omawiające kolejne zagadnienia związane z poruszanym tematem – czyli tak zwane zasady! Zasady, o których warto wiedzieć, i których warto przestrzegać! Na koniec każdego rozdziału będzie krótkie podsumowanie i wskazówki „w pigułce” co robić, na co uważać i o czym pamiętać. Każdy, kto sięgnie po poradnik znajdzie coś dla siebie, również wskazówkę, jak sobie radzić i pomóc, jeśli pojawi się któryś z omawianych problemów. Ćwiczenia, ilustrujące poruszane zagadnienia, mogą okazać się pomocne w codziennym zmaganiu się z miłosnymi rozterkami.

Miłosna układanka to sztuka, która jest trudna, ale też intrygująca i ciekawa. Jeśli mamy motywację do pracy nad sobą, ciekawość siebie i drugiego człowieka, empatię, otwartość na zmianę i miłość, to tę sztukę możemy opanować.

Dostępna w

Opinie o: "Nas dwoje, czyli miłosna układanka Jak tworzyć i pielęgnować związek"

Opinia

Kochanie to Ty?

Awatar użytkownika

Bardzo sensowny poradnik psychologiczny napisany zrozumiałym językiem i mówiący o wielu istotnych aspektach związku dwojga ludzi. Zdecydowanie trzeba polecić wszystkim, którym zależy na udanym a zarazem mądrym i trwałem związku. Zatem na szczęściu w życiu.

4 lipiec 2014 15:33

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl