Rurand. Prequel.

| Dodano: 4 luty 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Najnowsza książka Cezarego K. Kędera. Historia „rycerza” Ruranda osadzona w jednym ze śląskich miast.

O książce

Przemierzając przestrzeń w niekończącej się wędrówce, Rurand trafia do miasta, które przypomina jego rodzinne Rydułtowy. Choć mogłoby być każdym ze śląskich miast. To podwodny świat, a czas, który w nim biegnie, zatrzymał się w latach 90. XX wieku
Spełniając tajemniczą misję i próbując wytropić nieuchwytnego przeciwnika, Rurand traci pewność, czy wciąż jest rycerzem, czy stał się potworem. Musi znaleźć wyjście.

(opis na okładce)

Dostępna w

Opinie o: "Rurand. Prequel."

Opinia

Czas rycerzy

Awatar użytkownika

Wielce oryginalna książka, która miesza czasy i postacie. Rycerz jak ze średniowiecza i lata 90 te XX wieku, gdzieś na Śląsku.Taka powieść prawdziwie odrywa nas od szarej rzeczywistości i przenosi w wyimaginowany świat.

22 wrzesień 2014 12:38

Nowa opinia

Recenzje dla: "Rurand. Prequel."

On i one…

Jak sam tytuł wskazuje „Rurand. Prequel” wydaje się wstępną częścią jakiejś większej całości, całości nieprzewidywalnej. Podróżą bohatera w poszukiwaniu czegoś tajemniczego, w kierunku, który dla niego samego jest nieznany. Czego poszukuje bohater, a może wielu bohaterów? A może wcale nie chodzi o poszukiwanie, tylko o chłonięcie teraźniejszości?  Powieść Cezarego K. Kędera to  książka pełna zdarzeń pozornie przypadkowych, oderwanych od siebie chronologicznie  a także przestrzennie. To książka,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl