Pomarańczowe ogrody

| Dodano: 9 styczeń 2014 | Dodana przez: Marta Grzebuła

Share

Okładka

Twoja ocena

Pomarańczowe ogrody – Beata – młoda, nazbyt ufna i lojalna. Kim są Leszek, Norbert i Hubert? Który z nich da jej miłość, a który ściągnie na dno piekła? A może już to zrobił? A jej rodzice – czy wszystko zawsze było w porządku? A jej dzieci? Błędne koło emocji i sytuacji, karuzela doznań... Jak w tym wszystkim kobieta odnajdzie drogę do miłości?

Dostępna w

Opinie o: "Pomarańczowe ogrody"

Opinia

Droga do miłości

Awatar użytkownika

Ogromnie życiowa powieść o nieco naiwnej młodej dziewczynie, która musi przeżyć i zło i dobro w postaci miłości. Serdecznie polecam szczególnie młodym kobietom.

3 pażdziernik 2014 11:34

Nowa opinia

Recenzje dla: "Pomarańczowe ogrody"

Refleksja nad książką Pomarańczowe ogrody

"Marta Grzebuła ma na swoim koncie powieści o różnorodnej tematyce. W 2012 roku wydawnictwo Radwan wydało jej książkę „Pomarańczowe ogrody”. Miałam okazję czytać ją dzięki uprzejmości autorki w formie ebooka.Beata nie ma łatwego życia. Jej mąż jest alkoholikiem. Boje ją, wyzywa i znęca się nad nią psychicznie. Z tego powodu odbierają im dzieci. Beata długo zmaga się z sobą, w końcu jednak podejmuje decyzję – ma dość. Postanawia odejść od męża. Pomagają jej w tym rodzice, którzy wspierają ją na każdym kroku i...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl