Kobieta z okna

| Dodano: 9 styczeń 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Gdy nieprzyjazne życie do dramatu codzienności dopisuje kolejne mocne sceny, gdy smutek, ból i samotność zdają się nie mieć końca, nieoczekiwanym ratunkiem staje się przyjaźń tajemniczej kobiety z okna, która przywraca umęczonej Annie wiarę w przyszłość i wnosi w jej życie światełko nadziei. Szarobure polskie realia, a na ich tle wielobarwna gra intensywnych, splątanych ludzkich emocji. Samotność, smutek, ból, niepewność, zazdrość, śmierć jak bruk na drodze do szczęścia, która nigdy nie jest drogą prostą… Radość, przyjaźń, miłość, niespodzianka – stopnie schodów do nieba normalności.

Źródło: lubimyczytac.pl

Dostępna w

Opinie o: "Kobieta z okna"

Opinia

Smutek i rodość.

Awatar użytkownika

Ogromnie pozytywna książka.Mimo strasznych przeżyć bohaterki i jej depresyjnego udręczenie pojawia się w jej otoczeniu tajemnicza kobieta z okna, która wnosi radość i pozytywne fluidy do życia bohaterki.

3 pażdziernik 2014 12:06

Nowa opinia

Recenzje dla: "Kobieta z okna"

Marta Grzebuła na tle polskich realiów ..

"Marta Grzebuła posiada przyjemny i lekki styl oraz bardzo dobrze potrafi ukazać ludzką naturę i przedstawić wszelkie zawirowania, tkwiące w umyśle człowieka. Ulokowała akcję w naszym rodzimym kraju, a za bohaterów uznała zwykłych obywateli, pracujących co dnia i walczących o lepszy byt, co niewątpliwie również powoduje, że łatwiej wyobrazić sobie ich losy i utożsamić się z nimi. Marta Grzebuła na tle polskich realiów, w których również nie brakuje wiele sprzeczności, przedstawia nam historię o wielkich uczuciach,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl