Ogród kłamstw

| Dodano: 10 grudzień 2013 | Dodana przez: indiffe

Share

Okładka

Twoja ocena

Co tak naprawdę wydarzyło się w Raju? I czy nadal ma to jakiekolwiek znaczenie, po tylu minionych stuleciach? Prawda jest taka, że ma, ponieważ to właśnie w Raju pierwsza kobieta zadeklarowała, że jest równa pierwszemu mężczyźnie. Nie była nią jednak Ewa, a Lilith, która powstała z tej samej ziemi co Adam. Ale po tym, jak odmówiła zostania jego sługą, została wygnana z Raju i związała się z jednym z królewskich demonów Piekła.

Bóg posłał trzech aniołów, mających ubłagać ją, by wróciła, ale Lilith odmówiła – Bóg przeklął więc jej potomstwo, by umierało w tysiącach. Ale jak wszyscy dobrze wiemy, śmierć często odmawia odpoczynku...

Jim Rook, nauczyciel angielskiego, powraca do West Grove Community College i kolejnej klasy głupkowatych, leniwych luzaków. Tym razem do jego klasy trafia student, który obiecuje Raj, nie tylko kolegom z klasy, ale też Jimowi. Rook staje przed największym moralnym dylematem swojego życia. Może mieć to, czego pragnie bardziej, niż wszystkiego innego. Może trafić do Raju na własne życzenie. Ale wiecie jak to mówią, Raj jednego człowieka, jest Piekłem innego.

I tym razem rozpętuje się Piekło.

Źródło: http://grahammasterton.blox.pl/2012/01/Graham-Mastertona-o-powiesci-OGROD-KLAMSTW.html ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Ogród kłamstw"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl