Podpalę wasze serca!

| Dodano: 24 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

„Podpalę wasze serca!” to przerysowana karykatura naszej rzeczywistości ukazana na podstawie perypetii głównego bohatera, czterdziestoletniego pracownika korporacji uwikłanego w "spisek", któremu towarzyszy demoniczna postać z „innego wymiaru”. To opowieść o ważnych sprawach, podana w sposób ironiczny, prześmiewczy i zabawny.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/podpale-wasze-serca_p101 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Podpalę wasze serca!"

Recenzja

Z recenzji...

Awatar użytkownika

Z recenzji:

„Rewelacja! Na każdą kolejną książkę Brzostowskiego czekam z niecierpliwością, bo tylko on posiada niebywałą umiejętność rozbawiania mnie do łez. Polecam wszystkim z dystansem do świata i samych siebie”.

„Co za czad! Śmiałam się w głos. Prześwietne dialogi,co za smaczki językowe! Moim zdaniem cudne, niepowtarzalne klimaty przywodzące na myśl magazyn „60 minut na godzinę”. Miłośnicy podobnego humoru będą zachwyceni”.

„No i zakochałam się w Rodrigo Valente. Dziewczyny! Przeczytajcie – zakochacie się na zabój. Chłopaki – sami zobaczcie, w jakich facetach kochają się wszystkie babki. To właśnie dla takich „czarnych charakterów” porzucamy naszych mężów i dzieci, by po latach, skruszone, bez grosza przy duszy, za to ze zdewastowaną reputacją, wrócić na łono rodziny i do końca życia rozpamiętywać naszego Rodrigo”.

24 lipiec 2013 12:53

Nowa opinia

Recenzje dla: "Podpalę wasze serca!"

Aby się nie spalić!

W dzisiejszych czasach, trudno w zasadzie jednoznacznie stwierdzić, kto jest szalony, a kto zupełnie zdrowy. Czy wariatem można nazwać kogoś, kto nagle "urywa się ze smyczy nowoczesności" zostawiając daleko za sobą współczesne niewolnictwo nazywane pracą? Czy ludzi goniących za coraz to bardziej wkraczającym w każdą sferę naszego życia, konsumpcjonizmem, można nazwać zdrowymi? Po przeczytaniu niezwykle krótkiej, ale i zarazem treściwej minipowieści Marcina Brzostowskiego, granica pomiędzy szaleństwem, a normalnością...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl